новини

04 Грудня, 2019 р., 11:29
           1 грудня з 1988 року відзначається як Всесвітній день боротьби зі СНІДом.     
02 Грудня, 2019 р., 10:43
  Колектив Дмитрушківської сільської ради  та депутатський корпус ради  щиро вітають Кріт Зою Василівну, директора Гереженівської філії Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  з Днем народження!
02 Грудня, 2019 р., 08:49
Осінь, осінь, листопад, Жовте листя стелить сад, За моря в краї далекі Відлетіли вже лелеки. Хмари небо затягли, Вітер віє з-за гори, Ходить осінь листопадом, Жовте листя стелить садом.
28 Листопада, 2019 р., 10:25
Згідно з розпорядженням сільського голови 05 листопада 2019 року о 15:00 скликається  15 позачергова   сесія сільської ради.
28 Листопада, 2019 р., 09:47
2 листопада 2019 року відбулися зміни у сфері державної реєстрації прав та реєстрації бізнесу, тож які новації чекають на громадян.
28 Листопада, 2019 р., 09:46
     Сімнадцять патронатних сімей готові надавати всебічну підтримку дітям, які потрапили в складні життєві обставини. Лише цьогоріч пройшли необхідне навчання 5 родин патронатних вихователів. Отримали таку «родинну» допомогу майже 80 дітей, говорить начальник обласної Служби у справах дітей Оксана Покатілова.
26 Листопада, 2019 р., 16:05
    25 листопада у Старобабанівській  школі стартувала акція “16 днів проти насилля”.    Розпочалася акція з «синьої стрічки», яка є символом проти насилля над дітьми. Початок цієї традиції поклала історія, що відбулася навесні 1989 року. Мешканка Норфолка(США) Бонні Фіней довідалася про загибель свого чотирирічного онука Майкла. Раніше хлопчик знаходився у  лікарні з травмами, а потім був поміщений до фостерної  (приймальні) на три тижні.          Коли після закінчення тритижневого терміну дитину намагалися повернути рідній  матері, Майкл плакав, кричав, що мама його не любить, і не хотів повертатися. Бабуся за станом здоров’я не могла піклуватися про дитину і взяти Майкла до себе, хоча розуміла,  що йому не можна повертатися додому. Однак суд вирішив, що кращим місцем для  дитини буде її рідний дім. Бонні Фіней більше не бачила свого онука, бо він зник. Незабаром її молодша онучка також потрапила до лікарні з переломом ноги в чотирьох місцях, а на руках були опіки від сигарет. І тільки після цього  почалися пошуки зниклого Майкла. Виявилося, що хлопчик був убитий у будинку матері, поміщений  до шухляди для інструментів, а потім утоплений у болоті три місяці тому. Те, що сталося, настільки сколихнуло Бонні Фіней,  що вона вирішила  присвятити своє життя боротьбі з насильством над дітьми. Під час  похорону онука вона прив’язала синю стрічку до антени свого  фургона, тим самим вона хотіла привернути увагу людей до цієї проблеми. Незабаром її підтримали різні агентства, ділові кола, місцеві співтовариства. Багато добровольців приєдналося до неї. Чому саме синя стрічка? Бонні Фіней пояснює це  тим, що вона не може забути  синці на тілі своїх онуків. Синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством і захищати  дітей  від насилля. 
25 Листопада, 2019 р., 15:57
        Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.
25 Листопада, 2019 р., 11:17
      Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.     Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій черговій  річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, у Старобабанівській школі  було проведено ряд заходів.        Для учнів 1-4 класів -годину скорботи "Запали свічку пам'яті", під час якої учні дізналися про страшні події 1932- 1933 років, після чого учасникам заходу було запропоновано спуститися до шкільної їдальні та власноруч виготовити хлібчик чи булочку, яких так бракувало дітям в 1932-33 роках...                             Згадали тяжку долю українського народу, на яку випали страшні випробовування голодом й учні 5-11 класів, для них було підготовлено тематичну лінійку “ЛЮДСЬКОЇ ПАМ’ЯТІ МОСТИ…”       Мета заходу: поглибити знання вихованців про Голодомор 1932-1933 рр., його причини та наслідки; виховувати почуття стурбованості кожного долею невинних жертв; навчати сприймати чужу біду, чужий біль як свої власні; сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни.     Хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду Українського народу.       Заходи підготували учні 8 класу (Кл.кер. Бондаренко Н.М.).

Код для вставки на сайт