Служба у справах дітей

Начальник служби у справах дітей Дмитрушківської сільської ради

• Захаренко Надія Анатоліївна

Контактні дані:

моб.тел.: +3 8 067 49 76 990

електронна адреса: zacharenkona59@ukr.net

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДИТЯЧОЇ ЗЛОЧИННОСТІ

Правопорушення та злочини, які здійснюються неповнолітніми – це небезпечне соціальне явище, яке може привести до негативних наслідків.

11:33:02 25.08.2021

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих стали лейтмотивом в організації роботи Дмитрушківської сільської ради.

13:55:07 01.06.2021

У середу, 24 лютого 2021, під керівництвом сільського голови Тетяни Шевчук, відбулося чергове засідання комісії із захисту прав дитини Дмитрушківської сільської ради. У засіданні брали участь члени комісії та заявники. На розгляд було винесено 13 питань, серед них: відповідно до Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 р. № 268, було розглянуто питання надання такого  статусу дітям, які проживають на території нашої громади та перебувають на обліку, як внутрішньо переміщені (2 дітей), обговорення Висновку про участь батька у вихованні дитини, розглянуто питання щодо взяття на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (7 дітей).

09:55:24 03.03.2021

Важливо, коли людина з фаховими знаннями, умінням донести і спрямувати діяльність в необхідне русло, завжди відкрита для спілкування і стоїть на варті інтересів дитини, дорослої людини та фахівців.

Важливо, коли людина з фаховими знаннями, умінням донести і спрямувати діяльність в необхідне русло, завжди відкрита для спілкування і стоїть на варті інтересів дитини, дорослої людини та фахівців, які забезпечують надання соціальних послуг вразливим категоріям населення.

15:46:44 23.02.2021

Дмитрушківська сільська рада висловлює слова вдячності працівникам поліції Уманського районного управління поліції.

Дмитрушківська сільська рада висловлює слова вдячності працівникам поліції Уманського районного управління поліції Загородньому Андрію Миколайовичу, Старенькому Олександру Васильовичу,  Кирилюку  Андрію Олександровичу за їх професіоналізм, тактовність, вміння швидко та професійно реагувати на події.

14:38:33 22.02.2021