A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дмитрушківська громада
Черкаська область, Уманський район

Служба у справах дітей

Начальник служби у справах дітей Дмитрушківської сільської ради   

 

  • Захаренко Надія Анатоліївна

 

Контактні дані:

моб.тел.: +3 8 067 49 76 990

електронна адреса: zacharenkona59@ukr.net

 

 

 

 

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих стали лейтмотивом в організації роботи Дмитрушківської сільської ради.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих стали лейтмотивом в організації роботи Дмитрушківської сільської ради.

13:55:07 01.06.2021

У середу, 24 лютого 2021, під керівництвом сільського голови Тетяни Шевчук, відбулося чергове засідання комісії із захисту прав дитини Дмитрушківської сільської ради.

У середу, 24 лютого 2021, під керівництвом сільського голови Тетяни Шевчук, відбулося чергове засідання комісії із захисту прав дитини Дмитрушківської сільської ради. У засіданні брали участь члени комісії та заявники. На розгляд було винесено 13 питань, серед них: відповідно до Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 р. № 268, було розглянуто питання надання такого  статусу дітям, які проживають на території нашої громади та перебувають на обліку, як внутрішньо переміщені (2 дітей), обговорення Висновку про участь батька у вихованні дитини, розглянуто питання щодо взяття на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (7 дітей).

09:55:24 03.03.2021

Важливо, коли людина з фаховими знаннями, умінням донести і спрямувати діяльність в необхідне русло, завжди відкрита для спілкування і стоїть на варті інтересів дитини, дорослої людини та фахівців.

Важливо, коли людина з фаховими знаннями, умінням донести і спрямувати діяльність в необхідне русло, завжди відкрита для спілкування і стоїть на варті інтересів дитини, дорослої людини та фахівців, які забезпечують надання соціальних послуг вразливим категоріям населення.

15:46:44 23.02.2021

Дмитрушківська сільська рада висловлює слова вдячності працівникам поліції Уманського районного управління поліції.

Дмитрушківська сільська рада висловлює слова вдячності працівникам поліції Уманського районного управління поліції Загородньому Андрію Миколайовичу, Старенькому Олександру Васильовичу,  Кирилюку  Андрію Олександровичу за їх професіоналізм, тактовність, вміння швидко та професійно реагувати на події.

14:38:33 22.02.2021

Шукаємо сім'ю патронатного вихователя.

Служба у справах дітей Дмитрушківської сільської ради шукає на території нашої  громади сім'ю, яка стала б сім'єю   патронатного вихователя/виховательки. Патронатний вихователь/вихователька – це особа, яка повинна пройти спеціальний курс підготовки і разом з членами своєї родини, за місцем свого фактичного проживання,  надавати послуги з догляду, виховання та реабілітації дітей, які потрапили в складні життєві обставини. Термін перебування дітей у такій сімї визначається індивідуально, в залежності від потреб дитини та обставин, але не може перевищувати 3-х місяців. Одночасно до родини можуть бути влаштовані діти, які є між собою братами та сестрами або виховувалися в одній сімї.

14:34:13 22.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора