A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дмитрушківська громада
Черкаська область, Уманський район

Стратегія розвитку

12 листопада 2019 року в приміщенні Дмитрушківській сільської ради відбулося друге засідання робочої групи по написанню Стратегії розвитку Дмитрушківської громади на період до 2025 року.

 12 листопада 2019 року в приміщенні Дмитрушківській сільської ради відбулося друге засідання робочої групи по написанню Стратегії розвитку Дмитрушківської громади на період до 2025 року.

16:03:15 13.11.2019

Створимо зразкову громаду разом!!!

  Для  написання ефективної Стратегії розвитку Дмитрушківської громади потрібні цікаві та реальні ідеї для втілення.Тому просимо мешканців нашої громади надсилати свої думки чи побажання на електронну адресу dmitrushki2017@ukr.net або приносити в Дмитрушківську сільську раду, чи старостат, в письмовому вигляді.

15:33:58 20.09.2019

Анкетування для підприємця. Це опитування проводиться з метою оцінки підприємницького клімату в громаді, для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє.

     Шановний підприємцю! В рамках розробки Стратегії розвитку Дмитрушківської громади Робоча група проводить це опитування з метою оцінки підприємницького клімату в громаді, для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Дмитрушківської громади! Заздалегідь дякуємо за Ваш час і рекомендації!

10:33:34 03.07.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора