Цивільний захист населення

Провідний спеціаліст з цивільного захисту,  надзвичайних ситуацій та охорони праці , правопорядку  Дмитрушківської сільської ради:

• Самойленко Сергій Васильович

Контактні дані:

моб.тел.: + 380 96 43 79 656

електронна адреса: samoylenkosergey@ukr.net

ОБЕРЕЖНО – ТОНКИЙ ЛІД!

Аби запобігти лиху, вберегти життя та здоров'я громадян, Відділ будівництва, інфраструктури, цивільного захисту та комунального господарства Солобковецької сільської ради нагадує правила поведінки на льоду:

09:10:47 17.01.2021

Дмитрушківська сільська рада інформує.

Дмитрушківська сільська рада  інформує, що згідно з протоколом № 15 засідання Державної надзвичайної протиепідемічної комісії при Уманській райдержадміністрації від 29 грудня 2020 року село Сушківка віднесено до неблагополучної зони, а села Степківка, Собківка та Гродзеве віднесено до загрозливої зони по сказу. На території даних сіл на сільськогосподарських та мисливських угіддях введено карантинні обмеження по даному захворюванню з 29 грудня 2020 року до 01 березня 2021 року.

15:43:42 15.01.2021

Кабмін ввів локдаун з 8 до 25 січня та подовжив карантин до березня (оновлено).

Кабінет міністрів повідомив про введення локдауну в Україні. Він почнеться з 8 січня та триватиме до опівночі 25 січня. Також до березня продовжили режим надзвичайної ситуації та чинних карантинних обмежень, які будуть діяти кожен день, крім періоду локдауну.

11:07:51 28.12.2020