ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДИТЯЧОЇ ЗЛОЧИННОСТІ

Правопорушення та злочини, які здійснюються неповнолітніми – це небезпечне соціальне явище, яке може привести до негативних наслідків.

11:36:02 25.08.2021

Протокол №2 «Засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу (ІІ етап) на посаду директора Сушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області.»

09:36:13 26.06.2021

Розпорядження сільського голови №156 / 02-05 «Про затвердження розподілу обовязків між сільським головою, заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, секретарем сільської ради та керуючим справами виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.»

15:13:14 17.06.2021

Протокол №1 «Засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу (І етап)на посаду директора Сушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області.»

14:38:55 16.06.2021

Участь Старобабанівського ЗДО у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході «Рух – це здорово»

01 червня Старобабанівський заклад дошкільної освіти «Лісовичок» Дмитрушківської сільської ради долучився до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух – це здорово», з нагоди святкування Дня захисту дітей.

16:10:53 01.06.2021

З метою організації безпечного підвезення учнів до пунктів проведення тестування та у зворотному напрямку сільською радою забезпечено підвіз учнів шкільними автобусами до місць тестування.

З метою організації безпечного підвезення учнів до пунктів проведення тестування та у зворотному напрямку, своєчасного прибуття абітурієнтів до місць проходження ДПА/ЗНО сільською радою забезпечено підвіз учнів шкільними автобусами до місць тестування. Задіяно три шкільних автобуси, які здійснюють підвіз учнів із Дмитрушківського, Старобабанівського та Доброводівського ліцеїв.

13:42:39 01.06.2021