Запрошуємо на службу в органи місцевого самоврядування

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь в конкурсі ;
  • заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
  • фотокартку розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних).

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, до призначення або обрання на відповідну посаду подає  шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію  особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

При проведенні конкурсу проводиться іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається відділом кадрової роботи та з питань нагород  виконавчого комітету  сільської ради додатково.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою:

с.Дмитрушки вул. Петропавлівська 19, тел..(04744)9-62-75

Зразки документів