Про надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти

Дата: 13.10.2022 10:15

Про надання фінансової підтримки опорним  закладам

загальної середньої освіти

Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року  № 1112 «Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проєкту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/2023 навчального року» Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради отримав 3 тисячі доларів  (109705,00 грн) від ЮНІСЕФ.

Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради є опорним закладом освіти, який має 3 філії в селах Пугачівка, Гродзеве, Гереженівка та організовує освітній процес для  419 учнів та для 34 вихованців в дошкільних підрозділах. Якісні освітні послуги надають 58 педагогів, з них: 5 вихователів

Згідно Постанови кошти можна витратити на:

• поточний ремонт будівель опорних закладів;
  • підготовку до опалювального сезону, зокрема ремонт та модернізацію котелень, придбання обігрівачів, генераторів, пального;
  • засоби для навчання, комп’ютерне та інше обладнання, зокрема програмне забезпечення, послуги з доступу до Інтернету.

Отримані кошти будуть використані для закупівлі комп’ютерного обладнання.