A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дмитрушківська громада
Черкаська область, Уманський район

Дмитрушки туристичні

Музей-світлиця в селі Пугачівка.

      Давні ужиткові речі як представлені в музеї "Музей-світлиця" збирали всім селом , і чого тільки не позносили небайдужі жителі села Пугачівка: у 1-й кімнаті зібрані  речі відтворюють український побут: піч і каганець, посуд у миснику, ціп і солом’яник.

13:07:04 13.11.2019

В селі Старі Бабани рік тому зусиллями місцевих активних туристів було розроблено і промарковано пішохідний маршрут.

     В селі Старі Бабани рік тому зусиллями місцевих активних туристів було розроблено і промарковано пішохідний маршрут. В основі запланованого туристичного проекту маршрут починається з м. Умані і закінчується в селі Легедзине, яке відоме своїм музеєм Трипільскої культури. Пішохідна тропа проходить частково через села Дмитрушки, Пугачівка і виходить в Старі Бабани із Староміського лісу. Однак гостям села (Старі Бабани) можна насолодитись прогулянкою даним машрутом розпочавши його з центру, прямо від будинку культури - слідуючи жовто-білим позначкам на стовбах і деревах. Він проведе вас уздовж берега річки Ревухи до мальовничої локації для відпочинку з невеликим кар'єром, який в селі називають "Забій". Слідуючи маршрутом можна дійти і до овіяної легендами Секретової криниці, яка сховалася в казковому лісі Джумигового яру, та безліч цікавих локацій давнини…

11:34:41 13.11.2019

Секретова Криниця в Старих Бабанах.

      На окраїні села, в східній його частині знаходиться ліс, який називається Хрущівка, як згадують старожили, цьому лісу незлічена кількість років. До революції 1917го року він був значно більшим і залишився лише тому, що знаходився на нерівній місцевості. Для кожного хто сюди потравляє вперше він нагадує уманську Софіївку, адже має такі ж струмочки, долини каменів та печери.

11:27:55 13.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора