Секретова Криниця в Старих Бабанах.

Дата: 13.11.2019 11:27
Кількість переглядів: 1750

      На окраїні села, в східній його частині знаходиться ліс, який називається Хрущівка, як згадують старожили, цьому лісу незлічена кількість років. До революції 1917го року він був значно більшим і залишився лише тому, що знаходився на нерівній місцевості. Для кожного хто сюди потравляє вперше він нагадує уманську Софіївку, адже має такі ж струмочки, долини каменів та печери.


      Одним із чудес села Старі Бабани беззаперечно можна назвати криницю яку  називають Секретовою, яка знаходиться в серці цього лісу. Ніхто не знає, як вона зявилась і хто її викопав але ідуть до неї люди, і по одинці і групами, чи то холодна вода здається смачною чи сама природа вабить людську душу.
    От тільки в ночі до неї не наважуються іти, багато легенд передаються із покоління в покоління про дивну силу тієї Криниці. Вже сама назва Секретов, заставляє задуматись, а в чому її секрет!?
   Навіть по дорозі до цього місця можна зустріти кілька цікавих локацій, таких як Черняхівське поселення, «Королівська гребля» (більше 150 років) та тваринний і рослинний світ Червоної Книги України.
     І тільки завітавши до нашого села, ви зможете відчути магію цього місця та поринути у світ легенд повязаних з ним.


Краєзнавець, дирекрок Старобабанівського БК – Костенко Олександр                                  +380636965980


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора