Служба у справах дітей

Дмитрушківська сільська рада висловлює слова вдячності працівникам поліції Уманського районного управління поліції.

Дмитрушківська сільська рада висловлює слова вдячності працівникам поліції Уманського районного управління поліції Загородньому Андрію Миколайовичу, Старенькому Олександру Васильовичу,  Кирилюку  Андрію Олександровичу за їх професіоналізм, тактовність, вміння швидко та професійно реагувати на події.

14:38:33 22.02.2021

Шукаємо сім'ю патронатного вихователя.

Служба у справах дітей Дмитрушківської сільської ради шукає на території нашої  громади сім'ю, яка стала б сім'єю   патронатного вихователя/виховательки. Патронатний вихователь/вихователька – це особа, яка повинна пройти спеціальний курс підготовки і разом з членами своєї родини, за місцем свого фактичного проживання,  надавати послуги з догляду, виховання та реабілітації дітей, які потрапили в складні життєві обставини. Термін перебування дітей у такій сімї визначається індивідуально, в залежності від потреб дитини та обставин, але не може перевищувати 3-х місяців. Одночасно до родини можуть бути влаштовані діти, які є між собою братами та сестрами або виховувалися в одній сімї.

14:34:13 22.02.2021

З 25 листопада по 10 грудня 2020 в Україні проходила акція «16 днів проти насильства». В Черкаській області – під гаслом «Синці загояться. Душа - ніколи».

09:36:20 11.12.2020

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО – ЦЕ ЗЛОЧИН!!!

Домашнє насильство – це діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь

09:47:53 04.12.2020