18 грудня 2019 року завершилось громадське обговорення ескізів герба та прапора Дмитрушківської громади.

Дата: 19.12.2019 10:10

Враховуючи громадське голосування на додатку  Google та побажання жителів Дмитрушківської громади, обрали найкращий ескіз герба і прапора громади.

Конкурсна робота №1 за підсумками громадського голосування набрала найбільше голосів. Переможцем громадського голосування стали вихованці гуртка «Графічний дизайн та верстка» Дмитрушківської ЗОШ, керівник гуртка – Наталія Склярук.

Висловлюємо вдячним всім хто брав участь у громадському голосуванні, дякуємо що Ви стали частинкою історії Дмитрушківської громади та долучилися  до створення офіційної символіки громади!

Заключне засідання конкурсної комісії відбудеться 20 грудня 2019 року у Дмитрушківській сільській раді.

Результати голосування: