В Старобабанівському СБК 13 грудня, зібралися хлопці та дівчата, щоб пригадати українські традиції та весело провести час. Чудовою родзинкою вечора стала гра "Хто зверху".

Дата: 16.12.2019 10:29

Тринадцятого грудня - День святого Андрія Первозванного.

Стародавня християнська легенда каже, що апостол Андрій Первозванний проповідував християнство в самому Царгороді.

Хоч Андрій Первозванний - християнський святий, але в народній традиції звичаї і обряди в цей день мають дохристиянський характер: угадування майбутньої долі, заклинання, ритуальне кусання "калити".

Свято Андрія є логічним продовженням молодіжних гулянь, де юнаки і дівчата шукають собі пару для майбутнього подружнього життя.

За традиціями наших предків, дівчата та хлопці сходилися до однієї хати ввечері 12-го грудня. Жартували, оповідали цікаві історії та грали в різні ігри, а в ніч з 12-го на 13-е грудня ворожили... Ось так і в Старобабанівському СБК 13 грудня, зібралися хлопці та дівчата, щоб пригадати українські традиції та весело провести час. Чудовою родзинкою вечора стала гра "Хто зверху". Гарний настрій, жарти, цікаві завдання та конкурси, залишаться приємними спогадами в пам'яті усіх присутніх.