Оздоровлення дітей влітку 2024 року.

Дата: 24.07.2024 14:09

Оздоровлення дітей влітку 2024 року.🚶‍♀️🚶

📍Служба у справах дітей та відділ освіти культури, молоді та спорту Дмитрушківської сільської ради тримають на контролі питання оздоровлення категорійних дітей, які проживають на території нашої громади.

🤼Весело та активно промайнули три тижні відпочинку наших перших трьох категорійних діточок (2-дітей, які мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 дитина –ВПО), які з 28 червня по 18 липня 2024 року оздоровлювалися в державному підприємстві «Міжнародний дитячий центр «Артек» у м. Київ, Пуща-Водиця.🤾

🤸‍♀️Діти розповіли, що відпочинок їм дуже сподобався, кожен день був заповнений цікавими справами, багато чому навчилися, познайомилися з дітками, які приїхали з різних куточків України, набралися сил, енергії та отримали багато позитивних емоцій.

Сподіваємось, що за наявності путівок, оздоровлення дітей стане доброю щорічною традицією.🌞