До уваги жителів села Дмитрушки!

Дата: 02.07.2024 09:24

Шановні жителі села Дмитрушки❗️❗️❗️

📢Повідомляємо про те, що у зв’язку з частими відключеннями світла працівники СКП "Дмитрушки" роблять усе можливе для того, щоб забезпечити населений пункт питною водою, проте через зниження тиску у системі в деяких споживачів можуть бути перебої в постачанні води.

✔️Система водопостачання – вже підключена до резервного джерела живлення.

❗️📢Наполегливо просимо, щоб впродовж дня споживачі не вмикали крани водопостачання для того, щоб система могла качати воду за допомогою генератора в башти.

Сьогодні увечері, при достатньому наборі води у баштах, кожен споживач матиме змогу зробити запас води.

❗️📢Використання питної води для поливу дворових і прибудинкових територій та зелених насаджень, а також інших витрат води для утримання будинків, зокрема прибирання місць загального користування НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!❗️📢

📍Крім цього повідомляємо про відповідальність споживачів за безоблікове водокористування питної води.❗️