Дата: 27.06.2024 15:17

🎓🎒Осучаснення освітнього середовища - одне з головних завдань адміністрації та працівників закладу освіти.

🇺🇦Незважаючи на те, що педагогічні працівники пішли у відпустки, у Танській гімназії Дмитрушківської сільської ради організовано клопітку роботу щодо осучаснення приміщення.

📍Для задоволення потреб учасників освітнього процесу та створення комфортабельних умов перебування у приміщенні закладу, на виконання припису працівників Уманського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області, демонтовано легкозаймисту вагонку та осучаснено шкільні коридори першого поверху.

🌻Сподіваємося, що вихованцям, учням та батькам сподобаються зміни у гімназії, і новий навчальний рік принесе багато нових знань, вражень та радісних емоцій.🌞🌼