До уваги жителів Дмитрушківської громади.ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ШКІЛЬНОГО ОФІЦЕРА.

Дата: 27.06.2024 09:27

До уваги жителів Дмитрушківської громади‼️‼️

📍ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ШКІЛЬНОГО ОФІЦЕРА.

Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на посади інспектора Служби освітньої безпеки 🏫

Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області оголошено конкурс на службу в поліції на заміщення вакантних посад до підрозділів «Служба освітньої безпеки» ГУНП в Черкаській області.

Усі охочі взяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:

✅ громадянство України;

✅ вища освіта;

✅ вільне володіння українською мовою, що засвідчується державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови;

✅ знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення».

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюється за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 57 та триватиме у період з 17 червня по 1 липня 2024 року.

За додатковою інформацією слід звертатися за телефонами: (067) 559-85-26, (067) 554-66-93, з 09.00 до 18.00.

Детальніше та де подати анкету читайте на сайті http://surl.li/upzvb