ЗАСІДАННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ

Дата: 19.06.2024 15:41

ЗАСІДАННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ

19 червня 2024 року відбулось чергове засідання міждисциплінарної команди випадку (далі - МДК), метою якого є організація соціального захисту дітей, які проживають на території нашої громади та перебувають на обліку служби у справах дітей Дмитрушківської сільської ради.

В засіданні взяли участь всі члени МДК, а саме: посадові особи служби у справах дітей, відділу соціального захисту населення, комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Дмитрушківської сільської ради».

Згідно з порядком денним було розглянуто єдине питання – «Стан виконання Індивідуальних планів соціального захисту дітей».

Детально обговорено реалізацію передбачених заходів для задоволення потреб кожної дитини та сім'ї, проаналізовано проведену роботу, обговорено досягнуті результати, визначено проблемні питання та намічено шляхи їх вирішення.