30 травня учні Старобабанівського ліцею гідно представили Уманський район та Дмитрушківську громаду на обласному етапі змагань Пліч-о-пліч шкільні ліги.

Дата: 30.05.2024 15:18

Участь у змаганнях брали 5 команд, з них 4 новоутворенні райони та місто Черкаси. Призові місця отримали: 1 місце місто Черкаси, 2 місце Уманський район Дмитрушківська ТГ, 3 місце Золотоніський район та відзначено виступи команд Звенигородського та Черкаського районів.

Вітаємо вихованців зразкового акробатичного гуртка "Весела дітвора" з гідною перемогою та бажаємо успіхів у майбутніх конкурсах, фестивалях та змаганнях.

Дякуємо наставнику, Наталії Роговенко, за якісну підготовку дітей до змагань.

Ви найкращі!!!