Дата: 16.05.2024 15:24

ЗАСІДАННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ

16 травня 2024 року службою у справах дітей Дмитрушківської сільської ради проведено засідання міждисциплінарної команди (МДК) з метою організації соціального захисту дітей, які проживають на території нашої громади та  потрапили у складні життєві обставини.

Згідно з порядком денним було розглянуто 1 питання, зокрема розроблення індивідуальних планів соціального захисту 3 дітей, які перебувають в СЖО.

На засіданні заслухано інформацію голови МДК про сім’ю та дітей, проаналізовано стан їх фінансового забезпечення та обставини, які призвели до того, що дана сім'я потрапила в складні життєві обставини, проговорено шляхи їх мінімізації.

Окрім того, заслухано:

• результати оцінювання потреб дітей і сім’ї та надання соціальних послуг;
  • здатність батьків забезпечувати дітям належні умови виховання, розвитку та утримання;
  • питання виховання відповідального батьківства.

Міждисциплінарною командою було обговорено індивідуальні плани кожної дитини та прийнято рішення про винесення даного питання на засідання комісії з питань захисту прав дитини для їх затвердження.