Ліси мають належати громадам.Всеукраїнська асоціація громад виступає проти позбавлення територіальних громад права розпоряджатись землями лісогосподарського призначення.

Дата: 08.05.2024 09:38

🌲🌳Ліси мають належати громадам

А тому наполягає на внесенні низки важливих змін до відповідного законопроєкту «Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського акціонерного товариства «Ліси України».

Цей документ пропонує перетворити державне підприємство «Ліси України» у спеціалізоване державне лісогосподарське акціонерне товариство, 100% акцій якого належатимуть державі.

На яких змінах у законопроєкті наголошує Асоціація - читайте тут☝️ bit.ly/3WlYts4

#ліс #громади #ліси_України #лісова_реформа #всеукраїнська_асоціація_громад