Дата: 30.04.2024 11:18

Плетіння маскувальних сіток для ЗСУ – це не лише практична допомога воїнам, а й своєрідний ритуал підтримки та вдячності, дієвий спосіб показати бійцям, що громада їх підтримує, цінує й турбується про їхні життя. Жительки с.Пугачівка Дмитрушківської територіальної громади, прийняті на громадські роботи тимчасового характеру виконавчим комітетом Дмитрушківської сільської ради, продовжують свою щоденну кропітку роботу. Бо в тилу є свої «бойові завдання». Й одне з них – робити усе можливе для захисту тих, хто боронить нас.