Актуальні проблеми організації харчування та впровадження системи НАССР в закладах освіти

Дата: 02.04.2024 17:37

02 квітня 2024 року відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Дмитрушківської сільської ради на квітень, у   приміщенні Дмитрушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради відбулося навчання щодо організації харчування та впровадження системи НАССР в закладах освіти.

Участь у навчанні взяли керівники закладів освіти, відповідальні за організацію та впровадження системи НАССР, медичні сестри та кухарі закладів освіти.

Навчання провели спеціалісти Уманського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби  в Черкаській області.