Дата: 28.03.2024 11:11

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!

За допомогу Збройним Силам України, активну громадську позицію, волонтерську ініціативу та підтримку, командиром військової частини А7326 підполковником Р. ЗАГРЕБЕЛЬНИМ, Дмитрушківську громаду було нагороджено подякою!🇺🇦

Ця нагорода належить кожному мешканцю нашої громади! Кожному, хто щоденно працює для наближення Перемоги🇺🇦

Дякуємо ЗСУ за цю високу нагороду – це честь і велика відповідальність для нас усіх!

Сьогодні кожна людина повинна розуміти, що тільки разом, тільки підтримуючи своїх Захисників, ми зможемо досягти Перемоги.

Продовжуємо працювати задля Перемоги🇺🇦💪🏻