Дата: 20.03.2024 16:46

На жаль 20 березня наша громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі… Велике горе об’єднало всіх людей, які зібралися в селі Косенівка , щоб провести в останню путь свого земляка, військовослужбовця Збройних Сил України, ГОРКАВЧУКА ОЛЕКСАНДРА АНДРІЙОВИЧА🕯️🇺🇦

Кортеж із загиблим воїном зустрічали живим коридором шани жителі Дмитрушківської громади, покладаючи квіти перед автомобілем з домовиною Героя - земляка...

Прощання з загиблим воїном проходило в селі Косенівка де зібралися його рідні, близькі та друзі, бойові побратими загиблого, а також жителі нашої громади.

До родини та близьких загиблого зі словами співчуття звернулась голова Дмитрушківської громади Тетяна ШЕВЧУК та староста села Косенівка Лілія ЛЕСЬКО.

Пам’ять загиблого воїна ГОРКАВЧУКА Олександра Андрійовича було вшановано хвилиною мовчання.

Поховали мужнього героя на Косенівському сільському кладовищі, де відбулось заупокійне богослужіння та прощання з загиблим воїном-земляком.

Останню шану побратиму віддали воєнним салютом🕯️🇺🇦

Він нічого в житті не хотів, хотів тільки жити, але не прожив навіть того, що накувала зозуля. Він відмовився від щастя і мрій, коли покликала сльоза Батьківщини.

Вічна і світла пам’ять захиснику!🇺🇦🕯️

Косенівський старостат Дмитрушківської сільської ради