9 березня 2024 року Україна відзначає 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, титана духу й пророка Тараса Григоровича Шевченка.

Дата: 09.03.2024 09:01

#челенджнасєднаєКобзар

З метою вшанування пам’яті, виховання любові та пошани до творчої спадщини поета, до рідної України, сприяння формуванню патріотизму, розвитку творчих здібностей у молоді Дмитрушківської громади , проведено тематичний тиждень під назвою: «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

У тематичному тижні взяли участь бібліотеки та заклади культури, гуртківці та молодь Дмитрушківської територіальної громади📜🇺🇦