Створюємо красу разом

Дата: 29.02.2024 15:49

Фото без описуФото без опису

🌞🌿Лютий місяць, але до сьогоднішнього дня стояли такі гарні та сонячні дні. Радіючи сонечку, дружно вийшли на ігровий майданчик, що по вул. Садовій, і наші діти, аби поспілкуватися, порадіти сонечку після похмурих зимових днів та постійних повітряних тривог.

Восени порядок на цьому майданчику навели наші бабусі-трудівнички Катерина Сергіївна ІВАНКІВСЬКА та Наталія Олександрівна КРАВЧУК.

🌷І ось вчора, 28.02.2024 року підхопила та продовжила їх починання донька Катерини Сергіївни - Наталя КУЗЬМИЧ, яка, за власною ініціативою, загребла на майданчику листя та навела належний порядок, щоби всім нашим діткам було комфортно та приємно там відпочивати.

Щиро дякуємо Наталії Василівні за її громадську позицію, за піклування не лише про своїх, а й інших малюків.

Саме ось такі люди є прикладом для наслідування та взірцем для інших.

Нехай радіють наші діти, нехай для них світить яскраве сонечко і нехай якнайскоріше закінчиться ця клята війна.🌼🌷🌞