Оголошення про виявлення безхазяйного майна

Дата: 24.02.2023 13:25

Виконавчий комітет Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області повідомляє, що на території Дмитрушківської сільської територіальної громади Уманського району Черкаської області виявлено та розпочато процедуру визнання безхазяйним наступного нерухомого майна:

- гідротехнічна споруда, а саме гребля, довжиною - 131,5 м., шириною – 8,2-15,0 м., висотою – 3,47 м., що знаходиться за межами села Пугачівка Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області.

У зв’язку з цим, у разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правоустановчих документів на майно, просимо звертатися за адресою с. Дмитрушки, вулиця Петропавлівська,19 (І поверх) відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури.