Дата: 16.02.2024 15:47

16 ЛЮТОГО 2024 РОКУ ДИРЕКТОРОМ КЗ «ЦНСП» ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАТАЛІЄЮ СПУЖАК БУВ ПРОВЕДЕНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, ЦНАПУ, СТАРОСТ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ ГРОМАДИ, НАЧАЛЬНИКІВ ВІДДІЛІВ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: "ЛЮДИ З ДОСВІДОМ ВІЙНИ. ГІДНІСТЬ. ВЗАЄМОДІЯ»»

Даний захід розроблений з метою підвищення обізнаності посадових осіб різного рівня, відповідних фахівців, рідних, у питаннях особливості світосприйняття ветеранів, їхніх цінностей, шляхів налагодження ефективної взаємодії.

З поверненням додому суттєво змінюється світогляд ветеранів та сприйняття ними цінності життя, тож вони потребують підтримки та толерантного, шанобливого ставлення від родини й друзів, від місцевої громади та від суспільства загалом. Представникам владних структур важливо демонструвати повагу до ветеранів, з розумінням ставитися до них та проявляти більшу стриманість у конфліктних ситуаціях, застосовуючи навички ефективного, ненасильницького спілкування та індивідуальний підхід до кожного співрозмовника.

Як результат проведеної роботи підсумували, що після повернення з війни на значну кількість ветеранів чекає непростий період адаптації до цивільного життя. І в цьому процесі учасники бойових дій потребують активної підтримки та обов’язково отримають з боку громади і її жителів