Дата: 12.02.2024 08:44

10 лютого 2024 року в Старобабанівському ліцеї Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області пройшов ІІ територіальний етап змагань з баскетболу „Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги“ під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" за ініціативи Презедента України Володимира Зеленського.

Змагалися команди серед юнаків 2008 р.н. і молодші: Старобабанівського, Собківського, Косенівського, Дмитрушківського ліцеїв та дівчат 2010 року народження і молодших: Старобабанівського, Собківського, Сушківського ліцеїв Дмитрушківської ТГ.

Цілеспрямовані та мотивовані учасники змагань показали свою спортивну підготовку, командну роботу та бажання перемогти.

Презером серед дівчат стала команда: Собківського ліцею. Серед юнаків команда Старобабанівського ліцею. Команда переможець ІІ територіального етапу буде брати участь у ІІІ районому етапі Всеукраїнських змагань з баскетболу „Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги“ під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО". Тож побажаємо командам гідно преставити нашу громаду, здобути перемогу та отримати незабутні емоції. Дякуємо нашим ЗСУ за можливість навчатися та розвиватися. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

#разомпереможемо #плічопліч #scl #Черкащина_шкільні_ліги.#scl_cherkasyregion