ЗВІТ ДЕПУТАТА Дмитрушківської сільської ради Людмили КУЗЬМЕНКО за 2022 рік

Дмитрушківської сільської ради

Людмили КУЗЬМЕНКО

за 2022 рік

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу.

Я є головою постійної комісії сільської ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров'я  та соціального захисту населення, з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності та правопорядку. Проводила засідання комісій упродовж року, брала  участь  в роботі  сесій сільської ради.

Як голова комісії брала участь в обговоренні і затвердженні таких основних питань :

• Розгляд проектів програм соціально-економічного i культурного розвитку Дмитрушківської громади, населених пунктів, розташованих на території Дмитрушківської сільської ради;
  • створення необхідних умов для забезпечення  здобуття неповнолітніми повної загальної середньої освіти, виховання дітей, молоді, розвитку ïx здібностей, трудового навчання, професійної орієнтації, cпpияння діяльності дошкільних тa позашкільних освітніх закладів, дитячих, молодіжних та науково - просвітницьких організацій;
  • питання оптимізації структури системи дошкільної та шкільної освіти у громаді;
  • питання реалізації та захисту прав людини на працю, охорону здоров’я, материнства і  дитинства.
  • забезпечення соціальної справедливості у всіх сферах громадського життя;
  • поліпшення житлових i матеріально-побутових умов соціально незахищених громадян;
  • забезпечення розгляду санітарно-епідеміологічного благополуччя населення;
  •   питання про стан та розвиток охорони здоров’я, проблем  соціального захисту населення, інші питання, які вносяться на розгляд ради;
  • питання забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і  законних інтересів громадян;
  • питання депутатської діяльності, додержання норм депутатської етики;
  • питання додержання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в      Україні».

У зв'язку з воєнним станом сприяла в організації притулку для внутрішньо переміщених осіб, збору коштів та допомоги на потреби територіальної оборони та   ЗСУ.

Мною здійснюється прийом громадян за визначеним графіком. Були розглянуті індивідуальні звернення щодо надання матеріальної допомоги, вирішення побутових конфліктів, покращення житлових умов, соціального захисту жителів села.

Свою роботу за звітний період вважаю задовільною.

Депутат Дмитрушківської

сільської ради                                                             Людмила КУЗЬМЕНКО