ЗВІТ депутата Дмитрушківської сільської ради  VIII скликання  Бень Людмили Валеріївни про депутатську діяльність у 2022 році

Дата: 27.02.2023 16:00
Кількість переглядів: 8

ЗВІТ

депутата Дмитрушківської сільської ради  VIII скликання  Бень Людмили Валеріївни про депутатську діяльність у 2022 році

Обрана депутатом Дмитрушківської сільської ради на чергових виборах 25.10.2020 року.

З моменту набуття повноважень працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків.

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую про свою депутатську діяльність за звітний період.
     Під час здійснення своїх повноважень керувалася Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом сільської ради. 

2022 рік став для всіх роком випробувань, війна внесла свої корективи у наше повсякденне життя. Але сільська рада продовжила працювати й ухвалювати важливі рішення для нашої громади, для військових та переселенців.

В зв’язку з цими подіями багато планів та напрацювань довелося відкласти і зосередити всі зусилля та ресурси на допомогу військовим, внутрішньо переміщеним особам та тимчасово переміщеним особам.

Як секретар сільської ради не входжу в склад постійних комісій, але як депутат беру участь у їх роботі, ретельно вивчала всі питання та приймала активну участь у обговоренні питань, які виносилися на розгляд сесії. Протягом звітного періоду постійно відвідувала сесії  сільської ради та засідання виконавчого комітету, брала участь в обговоренні  нагальних питань. При ухваленні рішень завжди враховувала  думку виборців і користь від цих рішень для життєдіяльності села, захист інтересів громадян та виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, голосувала позитивно.

Протягом звітного періоду відбулося 7 сесій , розглянуто 165 питань та прийнято 164 рішення.

З перших днів війни, спільно з працівниками сільської ради, налагодила співпрацю з волонтерами та постійно збирали і передавали військовим продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, одяг та інше.  

За звітний період було 29 усних звернень, всі питання вирішено позитивно. В основному піднімалися питання соціального захисту малозабезпечених верств населення (оформлення пільг та допомог).

Постійно комунікую з працівниками старостату.

У своїй роботі керуюся принципами людяності, взаємоповаги та чесності. Діяльність моя була спрямована на захист інтересів громади у межах депутатських повноважень наданих чинним законодавством. Працюю щоб змінювати на краще життя нашої громади.

 

Депутат Дмитрушківської сільської ради                                     Людмила БЕНЬ

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора