Звіт  депутата Дмитрушківської  сільської ради  Поліщука Олександра Володимировича, обраного на виборчому окрузі №1 в с.Старі Бабани та с.Пугачівка, про роботу за 2021 рік

Дата: 06.01.2022 15:54
Кількість переглядів: 8

Звіт

 депутата Дмитрушківської  сільської ради 

Поліщука Олександра Володимировича, обраного на виборчому окрузі №1 в с.Старі Бабани та с.Пугачівка, про роботу за 2021 рік

 

Обраний депутатом Дмитрушківської  сільської ради на чергових виборах 25.10.2020 року.

З моменту набуття повноважень працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків.

У відповідності до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую про свою депутатську діяльність за звітний період.
     Під час здійснення своїх повноважень керувався Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом сільської ради. 

Я є членом постійної комісії з питань агропромислового комплексу, підприємництва, транспорту, енергозбереження, житлово-комунального господарства та комунальної власності  та з питань земельних відносин, будівництва та благоустрою, екології, охорони навколишнього природного середовища, ліквідації надзвичайних ситуацій. На засіданнях я разом з депутатами обговорювали основні проблеми Дмитрушківської ОТГ, розглядали проекти рішень та приймали важливі рішення щодо соціально-економічного розвитку підвідомчої території.

За моєї ініціативи та фінансування було проведено ямковий ремонт доріг в с.Пугачівка по вул. Дружби, Шкільна та провулку Дружби та ініціював капітальний ремонт провулка Шевченка. В зимовий період постійно розгортав дороги по селі, під час наведення благоустрою в селі постійно надавав трактор для вивезення сміття.

У 2021 році приймав активну участь у масових заходах на території села на День Перемоги, до Дня святого Миколая, святкування Івана Купала, дня села та пасхальних свят, надавав матеріальну допомогу інвалідам та людям похилого віку та допомогу у вигляді продуктових наборів.

Моя діяльність, як депутата не обмежувалась і не закінчувалась участю в сесійних засіданнях чи роботою в комісіях. Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій, незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, забезпечення своєчасного обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують ці скарги.

Мною здійснюється прийом громадян округу в приміщенні старостату с. Пугачівка кожного другого вівторка місяця.

Звісно, один депутат не в змозі вирішити всі проблеми, з якими стикаються наші виборці, але за підтримки всього депутатського корпусу та особисто селищного голови, на це можна сподіватися.

В наступному році прикладу всі зусилля, щоб жити в нашому селі ставало легше та комфортніше.

Депутат Дмитрушківської

сільської ради                                                                    Олександр Поліщук

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора