Звіт  депутата Дмитрушківської  сільської ради  Кисіля Євгена Анатолійовича, обраного на виборчому окрузі №2 в с. Дмитрушки, про роботу за 2021 рік

Дата: 06.01.2022 15:53
Кількість переглядів: 9

Звіт

 депутата Дмитрушківської  сільської ради 

Кисіля Євгена Анатолійовича, обраного на виборчому окрузі №2 в с. Дмитрушки, про роботу за 2021 рік

 

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян.

Депутат сільської ради – це, перш за все, представник інтересів територіальної громади, який бере активну участь у здійсненні місцевого самоврядування, робить все можливе аби покращити життя соціальних верств і конкретних громадян. Тому, виявлену мені довіру постійно підкріплював реалізацією делегованих мені прав відстоювати інтереси мешканців свого округу та розцінюю як свідомо взяті на себе обов’язки, які намагався виконувати сумлінно і відповідально.

Я є головою постійної комісії з питань агропромислового комплексу, підприємництва, транспорту, енергозбереження, житлово-комунального господарства та комунальної власності та з питань земельних відносин, будівництва та благоустрою, екології, охорони навколишнього природного середовища, ліквідації надзвичайних ситуацій. Приймав участь в обговоренні і затвердженні бюджету громади на 2022 рік, розгляді земельних питань, інших  цільових програм. Протягом року регулярно брав участь у засіданні профільної комісії. Ініціював виділення земельних ділянок учасникам АТО, переукладенню договорів оренди з підвищенням ставки орендної плати.

Постійно здійснюється моніторинг першочергових потреб села (обкошування вулиць села, утримання кладовища, заміна ламп вуличного освітлення, капітальний та поточний ремонт доріг, фінансова допомога в проведенні заходів до Дня Перемоги, вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС, шкільних свят). При потребі надавав трактор під час проведення місячника з благоустрою.

Всього за звітний період до мене звернулося з усними зверненнями 8 громадян. Були розглянуті індивідуальні звернення, що стосувалися матеріальної допомоги, покращення житлових умов,  соціального захисту,  вирішення земельних питань, ремонт та побудова доріг. В цілому свою роботу за звітній період, як депутата Дмитрушківської сільської ради вважаю задовільною.

 

 

 

Депутат Дмитрушківської

сільської ради                                                                      Євген Кисіль

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора