Дата: 03.02.2024 08:35

1 та 2 лютого 2024 року працівники Дмитрушківської сільської ради взяли участь у дводенному навчальному семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Загальна адміністративна процедура», який був організований Вищою школою публічного управління.

Учасники програми розглянули новели Закону України «Про адміністративну процедуру». Ірина Бойко, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри адміністративного права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, експертка проєкту EU4PAR та Ольга Соловйова, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри адміністративного права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, експертка проєкту EU4PAR, розкрили учасникам 5 головних тем, серед яких основи загальної адміністративної процедури, адміністративний орган та учасники адміністративного провадження, адміністративне провадження, адміністративний акт та розв’язання колізій та впровадження ЗУ «Про адміністративну процедуру».

За результатами проходження навчання усі учасники отримали сертифікати.