Надання статусу дитини, яка постраждала від воєнних дій і збройних конфліктів

Дата: 30.01.2024 10:22

Надання статусу дитини, яка постраждала від воєнних дій і збройних конфліктів

Статус дитини, яка постраждала від воєнних дій і збройних конфліктів, надається органом опіки та піклування за місцем реєстрації дитини як внутрішньо переміщеної особи.

Порядок надання статусу визначається Кабінетом Міністрів України.

АЛГОРИТМ

надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів

1. Законний представник дитини (або сама дитина, якій виповнилося 14 років) звертається із заявою до комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Дмитрушківської сільської ради» для отримання висновку оцінки потреб сім’ї (особи).

При собі потрібно мати:

-  копію свідоцтва про народження дитини;

- паспорт громадянина України або закордонний паспорт одного з батьків, хто буде подавати заяву на отримання статусу;

- довідку ВПО;

- витяг з реєстру територіальної громади;

- у разі отримання дитиною травм під час активних бойових дій, або наявності пошкодженого житла – відповідні підтверджуючі документи.

1. Фахівець із соціальної роботи протягом семи робочих днів проводить оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах та надає заявнику відповідний висновок (п. 7 постанови КМУ від 01.06.2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»).
  2. Законний представник дитини (або сама дитина, якій виповнилося 14 років) звертається до Служби у справах дітей Дмитрушківської сільської ради та подає:

- заяву про надання статусу;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-свідоцтво про народження дитини або інший документ, що посвідчує особу дитини;

-документ, що посвідчує особу заявника (паспорт особи);

-довідка про взяття дитини на облік як внутрішньо переміщеної особи;

-витяг з реєстру територіальної громади;

- висновок оцінки потреб сім’ї (особи).

Попередній запис за тел. 067 409 6679, 067 497 6990