Дата: 28.01.2024 08:55

27 січня 2024 року у Старобабанівському ліцеї Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області пройшов ІІ територіальний етап змагань з волейболу „Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги“ під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Змагалися команди серед юнаків та дівчат 2009 року народження і молодших:

Старобабанівського, Собківського, Сушківського, Косенівського та Дмитрушківського ліцеїв Дмитрушківської ТГ.

Призерами серед дівчат стали команди:

Собківського, Старобабанівського та Косенівського ліцеїв.

Призерами серед юнаків є команди: Косенівського , Дмитрушківського, Собківського ліцеїв. Команда переможець ІІ територіального етапу буде брати участь у ІІІ районному етапі Всеукраїнських змагань з волейболу „Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги“ під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

Тож побажаємо командам гідно представити нашу громаду та здобути перемогу. Дякуємо нашим ЗСУ за можливість навчатися та розвиватися.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!