25 січня під головуванням сільського голови Тетяни Шевчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Дата: 26.01.2024 14:56

На порядок денний було винесено 24 питання.

Зокрема, присутні заслухали  начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Тетяни Печонкіної, яка прозвітувала про роботу закладів освіти у 2023 році, про виконання Комплексної програми розвитку освіти за 2023 рік та програми "Відпочинок учнів ЗЗСО за 2023 рік. Керуючий справами (секретар) виконкому Ірина Кожухівська підвела підсумки роботи з виконання вимог ЗУ "Про запобігання корупції" у сільській раді за минулий рік,   також окреслила заходи щодо запобігання та протидії корупції та мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів на 2024 рік. Важливим питанням було заслуховування звіту головного спеціаліста Лесі Власюк про стан виконавської дисципліни. У ході роботи заслухали звіти начальників відділів бухгалтерського обліку та звітності, організаційно-кадрової роботи, земельних відносин та ЦНАП про роботу  відповідних відділів за 2023 рік.  Було розглянуто та позитивно вирішено ряд заяв про надання матеріальної допомоги на поховання, лікування та військовослужбовцям. А також розглянули заяви мешканців про упорядкування та присвоєння адрес За результатами розгляду проектів рішень було винесено відповідні рішення, які будуть оприлюднені на офіційному сайті.