Важливим фактором для переходу на очне навчання учнів є створення безпечних умов та наявність найпростішого укриття.

Дата: 26.01.2024 13:51

Методичні рекомендації та вимоги з облаштування для укриттів постійно змінюються. Умови мають відповідати вимогам, бо там перебуватимуть діти. З цією метою на сесії Дмитрушківської сільської ради було розглянуто питання щодо збільшення площі найпростішого укриття в підвальному приміщенні Гереженівській філії Дмитрушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради.

На дооблаштування, збільшення площі  з 65м2 до 145м,  було виділено 630 000, 00 грн.