Про затвердження програми «Талановиті та обдаровані діти» на 2024 рік

Дата: 26.01.2024 11:07

Про затвердження програми «Талановиті та обдаровані діти»

на 2024 рік

Одним із пріоритетних завдань Дмитрушківської сільської ради, як органу місцевого самоврядування є підтримка обдарованих  і  талановитих дітей та молоді, створення сприятливих умов для розвитку їх творчого потенціалу, самореалізації творчої особистості в сучасному  суспільстві.

У 2024 році продовжено дію програми «Талановиті та обдаровані діти»  (далі – Програма).

У Програмі передбачено Положення про порядок призначення та виплати одноразових премій та стипендій талановитим і обдарованим дітям та одноразової грошової премії педагогічним працівникам.

Відповідно до розробленого Положення учні можуть отримати одноразові премії за трьома напрямами: інтелектуальний, спортивний та творчий, а саме:

• переможці III, IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;
  • переможці II, III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;
  • призери обласних чемпіонатів, чемпіонатів України та призерам Міжнародних змагань з фізичної культури;
  • за високі досягнення у навчанні (золота, срібна медаль);
  • переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних творчих конкурсів, турнірів, чемпіонатів тощо.

На фінансування заходів Програми у 2024 році з місцевого бюджету виділено кошти в сумі – 11 000,00 грн.

У 2023 році на фінансування Програми з місцевого бюджету було виділено кошти в сумі – 10 800,00 грн.

Відповідно до вчасно поданих клопотань керівників закладів загальної середньої освіти, одноразові премії було виплачено учням Собківського Косенівського, Доброводівського, Дмитрушківського ліцеїв.

Учасники освітнього процесу у 2023 році отримали одноразові премії за такими напрямами:

• переможці II, III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України – Косенівський ліцей Дмитрушківської сільської ради Марієнко Анастасія;
  • призери обласних чемпіонатів, чемпіонатів України та призерам Міжнародних змагань з фізичної культури – Собківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Аркуша Альона;
  • переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних творчих конкурсів, турнірів, чемпіонатів тощо Доброводівський ліцей Шнира Дініс та учасники зразкового ансамблю «Радість» Дмитрушківського ліцею;
  • за високі досягнення у навчанні (срібна медаль) – Собківський ліцей Гавриленко Олексій.

Бажаємо успіхів та нових перемог учасникам освітнього процесу у 2024 році!