Дата: 25.01.2024 15:27

Сьогодні, 25 січня 2024 року, було здійснено робочий візит сільського голови Тетяни ШЕВЧУК та Тетяни ПЕЧОНКІНОЇ, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Дмитрушківської сільської ради до Сушківського ліцею.

В ході візиту, сільський голова, начальник відділу освіти, директор ліцею Людмила ДАЦЕНКО обговорили питання щодо стану готовності найпростішого укриття та створення безпечного освітнього середовища для учнів та працівників Сушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради.