У закладах загальної середньої освіти продовжується робота щодо допомоги воїнам Збройних Сил України

Дата: 18.01.2024 09:06

Приємно відмітити, що працюють на нашу Перемогу і великі й малі. Здавалося б, діти пішли на зимові канікули й повинні були б відпочивати в зимових забавах, але воєнний стан вніс свої корективи – діти подорослішали не за віком, розуміючи потребу військових на фронті та потребу у фізичному відновлені поранених воїнів, малі мешканці Дмитрушківської громади на чолі з дорослими роблять ряд справ, які б у мирний час могли відставити на потім.

Хочемо подякувати жителям усіх населених пунктів Дмитрушківської громади за наближення Перемоги. Приємно, що дорослі своїм прикладом вчать дітей бути небайдужими до спільного горя.