Створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти громади

Дата: 11.01.2024 13:55

Створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти громади

За участі представників ЦЗ Уманського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області, відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Уманського районного управління Головного управління ДСНС України у Черкаській області  10 січня 2024 року здійснено об’їзд закладів загальної середньої освіти  щодо  дооблаштування  найпростішого укриття для здобувачів освіти Гереженівської філії Дмитрушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради та стану усунення недоліків з питань дотримання правил протипожежної безпеки та створення безпечного освітнього середовища у Доброводівському ліцеї імені Миколи Руденка, Косенівському ліцеї, Танській гімназії та Гереженівській філії Дмитрушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради.

Відділом освіти, культури, молоді та спорту разом з керівниками закладів освіти розроблено стратегію роботи  для усунення недоліків з питань протипожежної безпеки в закладах освіти громади.  Здійснено перезарядку вогнегасників, придбано 85 вогнегасників та тримачі, оновлено пожежні щити. Закуплено та встановлено протипожежні двері в 5 закладах освіти – Косенівський, Доброводівський, Старобабанівський ліцей, Старобабанівський, Дмитрушківський ЗДО.      Здійснено заміну з’єднання відгалужень жил проводів і кабелів в Танській гімназії, Сушківському ЗДО «Незабудка».

В закладах освіти громади 100% встановлено ручні системи тривожної сигналізації «тривожна кнопка».