12 січня 2024 проведено комісійні відвідування за місцем проживання осіб та сімей з числа соціально незахищених верств населення

Дата: 12.01.2024 16:05

Зима – найхолодніша пора року. Саме в цей період нас підстерігає безліч небезпек.

Впродовж 2023 року в Уманському районі виникло 457 пожеж, внаслідок яких загинуло 7 осіб та постраждало 13 осіб. Основними причинами загибелі людей на пожежах є необережне поводження з вогнем та нехтування громадянами правил протипожежної безпеки.

З метою запобігання пожежам, забезпечення безпеки людей 12 січня 2024 року за ініціативи Уманського РУ ГУ ДСНС України в Черкаській області та підтримки КЗ «ЦНСП» Дмитрушківської сільської ради були проведені комісійні відвідування за місцем проживання осіб та сімей з числа соціально незахищених верств населення (малозабезпечені, багатодітні сім'ї, самотні люди похилого віку).  В ході інформаційної бесіди працівники звернули особливу увагу на стан утримання пічного опалення, дотримання правил пожежної безпеки та стан утримання електрогосподарства, недопущення перенавантаження електромереж.

Зігрівайтеся безпечно!