23 грудня зустрічає свій ювілей жителька с. Доброводи – МЕЛЬНИЧУК Ганна Вакумівна.

Дата: 23.12.2023 08:10

З цієї нагоди соціальний робітник КЗ «ЦНСП» Дмитрушківської сільської ради завітала до ювілярки та привітала з 95 –річним ювілеєм, вручивши квіти та подарунок.

Ми вітаємо Вас з ювілеєм, адже 95 — немаленька дата. Бажаємо лише здоров’я, адже все інше Ви вже знайшли за свій довгий життєвий шлях.  Майже століття життя позаду, тому хотілося б побажати багато, багато сил і спокою, свій досвід онукам і правнукам передати, не здаватися і ще багато років прожити для себе. Це вік мудрості і осмислення свого життєвого шляху. Нехай життя наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки.

Попри поважний вік Ганна Вакумівна не втрачає жаги до життя, щиро посміхається та радісно ділиться спогадами про життя та працю.