Дякуємо всім, хто допомагає та підтримує наших захисників!

Дата: 18.12.2023 09:55

💐🌻🌞🌾Дмитрушківська сільська рада висловлює свою вдячність директорці компанії ПП «НОВОЛАБ» Чехаріній Аліні Юріївні за надану допомогу у вигляді електричних камінів для обігріву їдальні, де щоденно та невтомно готують щось смачненьке для наших воїнів-захисників наші жіночки-трудівниці в селі Гродзеве!

Своїм вчинком та працею господині виявляють турботу і нагадують захисникам, що про них не забувають, передаючи їм частинку домашнього тепла та затишку. Натомість хлопці на передовій дуже раді домашнім смаколикам і вдячні всім господиням рідного краю.

Дякуємо за все, що ви робите! Ваша підтримка та турбота допомагають триматися нашим воїнам, для того, щоб робити все заради перемоги та швидкого повернення до рідного дому до своїх близьких.

Адже сьогодні навіть найменший внесок може врятувати чиєсь життя, може наблизити нашу ПЕРЕМОГУ.

Дякуємо всім, хто допомагає та підтримує наших захисників!

Разом до перемоги 🇺🇦🇺🇦🇺🇦