У грудні 1992 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй (ООН) проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю.

Дата: 04.12.2023 13:04

Цей день не є святом, а нагадуванням людству про його обов’язок привернути увагу до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими можливостями, проявляти до них турботу та милосердя, сприяти захисту їхніх прав, гідності та благополуччя,

На території нашої громади проживають 42 неповнолітніх дітей, які мають такі проблеми зі здоров’ям.

У п’ятницю, 01 грудня 2023 року, за ініціативи сільського голови Тетяни Шевчук, посадовими особами старостинських округів Дмитрушківської територіальної громади відвідано кожну дитину та вручено подарункові набори.