Професійна адаптація для ветеранів та членів їх сімей

Дата: 03.11.2023 12:00

Професійна адаптація для ветеранів та членів їх сімей

Департамент соціальної політики Черкаської міської ради впроваджує державну ініціативу з професійної адаптації для:

• ветеранів війни;
  • осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та членів їхніх сімей;
  • членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, загиблих (померлих) захисників України;
  • постраждалих учасників Революції Гідності;
  • військовослужбовців (на період дії воєнного стану) та членів їхніх сімей.

За рахунок коштів державного бюджету військові, ветерани та члени їхніх родин (з вищеперерахованих категорій) можуть опанувати нову робітничу професію чи спеціальність або підвищити кваліфікацію.

Цією ініціативою цьогоріч скористалася 21 особа. Найзатребуванішою для них нині стала професія водія. Її, за цією програмою, вже опанували 8 охочих на загальну суму 107 818 гривень.

Департаментом соціальної політики відшкодовано кошти за послуги з професійного навчання на курсах перепідготовки водія у сумі 71 132 гривень.

Щоб скористатися послугою з професійної адаптації необхідно звернутись до департаменту соціальної політики з такими документами:

• заява
  • копія посвідчення або копія документа, що підтверджує належність до вищеперерахованих категорії;
  • копія свідоцтва про шлюб, для дітей – свідоцтва про народження (для членів сімей осіб, які звільняються або звільнені з військової служби з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та членів сімей осіб).

Бульвар Шевченка, 307 Відділі по роботі з ветеранами війни та членами сімей загиблих, +380931424144.

За матеріалами: ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА Черкаський вимір