Черкаська обласна військова адміністрація повідомляє, що з 25 вересня 2023 року НАК ,,Нафтогаз України“ розпочав планову інтеграцію АТ ,,Черкасигаз“ до свого складу.

Дата: 24.11.2023 14:48
Кількість переглядів: 50

Черкаська обласна військова адміністрація повідомляє, що з 25 вересня 2023 року НАК ,,Нафтогаз України“ розпочав планову інтеграцію АТ ,,Черкасигаз“ до свого складу.

Метою корпоративних змін є налагодження ефективної роботи газорозподільної системи Черкаської області для зміцнення потужності енергетичної сфери країни. У зв’язку з цим АТ ,,Черкасигаз“ припиняє надавати послуги з розподілу природного газу, експлуатації систем газопостачання, а також інші послуги, пов’язані з газопостачанням споживачів в межах території здійснення ліцензованої діяльності у Черкаській області та, починаючи з 01 грудня 2023 року, надавачем послуг з провадження господарської діяльності буде новоутворена Черкаська філія ТОВ ,,Газорозподільні мережі України“.

Відповідно до пункту 4 глави 4 розділу ІX постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2494 ,,Про затвердження Кодексу газорозподільних систем“ побутовий споживач, який за умовами договору розподілу природного газу розраховується за лічильником газу, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (до 05 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ у спосіб, визначений договором розподілу природного газу.

Спосіб передачі показників лічильників, реквізити для оплати послуг, особові рахунки, тощо, буде змінено з 01.12.2023, про що буде повідомлено додатково на сайті та фейсбук сторінці АТ ,,Черкасигаз“ – https://www.facebook.com/ck.naftogaz/. Усі розрахунки в грудні 2023 року за отримані послуги від АТ ,,Черкасигаз“ здійснювати перед АТ ,,Черкасигаз“.

Починаючи з грудня поточного року отримання послуг буде здійснюватись від Черкаської філії ТОВ ,,Газорозподільні мережі України“, тобто оплата, за спожиті послуги з грудня 2023 року здійснюється вже перед Черкаською філією ТОВ ,,Газорозподільні мережі України“. Враховуючи вищезазначене, просимо провести роз’яснювальну роботу серед населення, бюджетних установ і організацій, інших суб’єктів господарювання споживачів природного газу про зміну надавача послуги з розподілу природного газу та інших питань, пов’язаних з експлуатацією систем газопостачання, з АТ ,,Черкасигаз“ на Черкаську філію ТОВ ,,Газорозподільні мережі України“. Таким чином, з метою сталого проходження опалювального сезону 2023/2024 року всім суб’єктам господарювання незалежно від форми власності, які є споживачами природного газу, та розташовані на території відповідних територіальних громад, необхідно звернутись до Черкаської філії ТОВ ,,Газорозподільні мережі України“ для укладення договорів з розподілу природного газу.

Для отримання консультацій та відповідей щодо споживання та розподілу газу можна звертатися до кол-центру підприємства за телефонами: 066-300-2-888 (Vodafone); 098-300-2-888 (Kyivstar); 093-300-2-888 (Lifecell); 057-708-01-87 (Укртелеком); 056-747-36-35 (Укртелеком).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора