Сьогодні, 21 листопада 2023 року святкує 85-річний ювілей ПЕНТЮК Федора Феоктистівна, жителька с. Дмитрушки.

Дата: 22.11.2023 10:13

Сотні жителів завдячують колишній медичній сестрі, акушерці Федорі Пентюк за те, що своїми стараннями допомогла їм благополучно з’явитися  на світ. А особливо вдячні їхні матері за професійність, створення атмосфери впевненості, материнської турботи й тепла, яка так необхідна породіллям.

Сумлінно пропрацювала в пологовому відділенні Дмитрушківської лікарні.  Її трудовий стаж складає тридцять шість років.

Працівники КЗ «ЦНСП» Дмитрушківської ради, привітали Федору Феоктистівну з ювілеєм, подякували їй за багаторічну сумлінну працю, за незламність, за мудрість та досвід, які передала своїм дітям, онукам та правнукам. При цьому залишилася сильною людиною.

Не має значення, яка людина — дитина в душі або ж вона сповнена ініціатив, якщо їй вісімдесят п’ять. У будь-якому випадку, це чудово. Хоча б тому, що, не дивлячись на свій поважний вік, вона продовжує посміхатися кожному новому дню і радувати оточуючих. Що не згас інтерес до пізнання, що серце завжди переймається думками про близьких. Побажаймо ж нашій ювілярці найголовнішого — здоров’я. З Днем народження!