Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад!

Дата: 20.11.2023 14:28

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад!

Англійської мова

ІІІ місце - Скаржинська Анна, учениця 10 класу Дмитрушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області, вчитель Мовчан Г.А.

ІІІ місце - Агаджанов Максим, учень 9 класу Старобабанівського ліцею Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області, вчитель Степанішина І.С.

Історія

І місце - Кулібаба Катерина, учениця 10 класу Доброводівського ліцею імені Миколи Руденка Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області,вчитель Ромасевич О.І.;

І місце - Стеценко Анна учениця 10 класу Дмитрушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області, вчитель Діденко Г.В.

ІІ місце - Гончар Єлезавета, учениця 9 класу Танської гімназії Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області, вчитель Тополя Н.В.

Біологія.

ІІ місце - Гончар Єлезавета, учениця 9 класу Танської гімназії Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області, вчитель Горобець Н.Г.

Висловлюємо вдячність нашим здібним учням та педагогам-наставникам.